Автосервіс "VIP100"

КОМП'ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА

Високотехнологічні електронні системи сучасного автомобіля гарантують стабільну роботу та безпечну експлуатацію транспортного засобу. Поява помилок у роботі таких систем спричиняє серйозні поломки дорогих елементів і, як наслідок, високі витрати.

Комп’ютерна діагностика: цілі та завдання

Уникнути програмного збою чи несправності у функціонуванні елементів складних механізмів допомагає комп’ютерна діагностика автомобіля. В рамках діагностичних заходів відбувається зчитування та обробка кодів помилок, виявлених під час аналізу дії основних вузлів та агрегатів.

Діагностичне обладнання включає спеціальні засоби контролю, такі як діагностичні сканери певної марки, багатофункціональні стенди, а також переносні зчитувачі, відомі як «рідери». Всі ці пристрої підключаються до діагностичного гнізда авто. Спеціалізована комп’ютерна техніка дозволяє не тільки фіксувати будь-які зміни в роботі різних систем, але й стирати знайдені коди помилок з метою їхньої корекції.

Дізнатися про можливі дефекти та поточні помилки водій може завчасно. Бортові системи сучасного автомобіля обладнані електронним блоком управління з функцією самодіагностики, що аналізує основні системи автомобіля та сповіщає водія про їх несправність.

Автовиробники рекомендують регулярно проводити комп’ютерну діагностику для забезпечення безвідмовної роботи найважливіших систем машини. Тільки високоточне обладнання, за допомогою численних електронних датчиків та чіпів, здатне розпізнати неполадку у програмному забезпеченні того чи іншого вузла.

Етапи проведення діагностики.

Комп’ютерна діагностика незалежно від марки та моделі автомобіля включає кілька етапів. Зазвичай, щоб комплексно діагностувати всі несправності транспортного засобу, фахівцю потрібно близько 30 хвилин. Тривалість аналізу однієї системи, наприклад АБС, займає близько 10-15 хвилин. Щоб переконатися у правильності дій співробітника сервісного центру, власнику автомобіля важливо знати, як відбувається діагностика.

Зазвичай першим етапом проводиться загальна комп’ютерна діагностика, під час якої тестування відбувається без активації основних систем. Аналогове тестування на цьому етапі проводиться з метою перевірки системи електрики, а саме: з’єднань, акумуляторної батареї та генератора. При динамічній перевірці машина фіксується на стенді, оснащеному спеціальними датчиками, за допомогою яких дані роботи систем передаються для подальшого аналізу на комп’ютер. На даному етапі видаляється (скидається) зібрана бортовою системою база даних, а також активується керуючий пристрій для збору інформації. Зафіксовані у процесі діагностики коди помилок дешифруються за допомогою професійних програм. В результаті фахівець отримує точні дані щодо неполадки будь-якої електронної системи автомобіля.

Коли проходити діагностику

Виробники автомобілів рекомендують проводити комплексну комп’ютерну діагностику не рідше 1 разу на рік за умови, що автомобіль справний, а на бортовому комп’ютері не видно піктограм з помилками. При появі дивних звуків, нехарактерних для машини ривків або поштовхів під час руху необхідно якнайшвидше звернутися до надійного сервісного центру з метою ретельної діагностики всіх систем. Це варто зробити і у випадку, коли машина не попереджає про поломку, але ви відчуваєте, що її поведінка змінилася.

Комп’ютерна діагностика двигуна автомобіля проводиться в тому випадку, якщо ви помітили, що двигун видає сторонні звуки, працює нестабільно, втрачає потужність, а витрата палива змінилася у бік збільшення. У ході діагностики фахівці зазвичай перевіряють систему упорскування, коректність функціонування електрики, а також вимірюють компресію.

Діагностика автоматичної коробки показана при виникненні проблем з перемиканням швидкостей, невластивих автомобілю ривків, поштовхів і пробуксовок, або при виявленні витоку масла.

Підвіску слід перевірити, якщо гума автомобіля зношується нерівномірно, а при маневрах під час руху чути гучний стукіт. Крім комп’ютерної діагностики співробітник СТО зобов’язаний провести візуальний огляд несправної системи та дати необхідні рекомендації щодо ремонту автомобіля.

Що включає в себе діагностика авто?

Комп’ютерна діагностика авто може бути повною або ж часткової – коли перевіряється працездатність і пристрій тільки 1 вузла. Комплексна діагностика включає в себе перевірку:

гальмівної системи;

ходової частини;

діагностику іммобілайзера;

діагностику двигуна;

електрообладнання;

системи запалювання;

перевірку ABS;

вихлопної системи;

АКПП (при наявності).

Висококваліфіковані спеціалісти Автосервісу VIP100 проводять якісну комп’ютерну діагностику з використанням сертифікованого обладнання, рекомендованого зарубіжними автовиробниками. Високий рівень сервісу та вигідна для автовласників вартість робіт є основними причинами довіри численних клієнтів VIP100. Сучасні системи діагностики, які застосовуються на нашому автосервісі, дозволяють своєчасно виявити несправності, суттєво знизивши витрати на утримання та подальший ремонт автомобіля.

Проконсультуватись з майстром або записатись на ремонт , тел.: +380969848330

Записатись на сервіс

Наш менеджер зателефонує, аби узгодити зручний для вас час

  вартість послуг

  роботи виконані на vip100

  • Mercedes

   Mercedes


   - зняття та чистка гіброблока;
   - промивка саленоїдів в ультразвуковій ванні;

   - заміна фільтра та масла АКПП.
  • Ford Mondeo 4

   Ford Mondeo 4

     - заміна щеплення і двомасового маховика;
   - усунення протікання масла верхньої плити ГБЦ;

   - проклейка верхньої плити ГБЦ.
  • Peugeot Partner

   Peugeot Partner


   - реставрація рульової рейки;
   - заміна заднього сальника коленвала;
   - заміна сальника первинного вала
   - заміна підшипника ступиці;
   - заміна підшипника полуосі.
  • Ford Kuga

   Ford Kuga


   - ремонт ДВС;
   - замінено колінчастий вал,шатун;
   - замінено корінні та шатунні вкладиші
  • Ford Mondeo

   Ford Mondeo


   - ремонт гідроблока Powershift DCT450;
   - чистка і перевірка саленоїдів;
   - заміна саленоїдів

  КОНТАКТИ

  АДРЕСА
  м. Київ, вул. Якова Качури, 83/1
  ЗВ'ЯЗОК З НАМИ
  +380969848330 (Viber,Telegram) +380989673144
  СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ
  ГОДИНИ РОБОТИ
  Пн-Пт: 09.00 – 20.00
  Сб: 10:00 -17:00